لیست قیمت

شرکت مهندسی پردازش تام کار تولید کننده ثبات، دیتالاگر و کنترلر دما و رطوب و سیستم های مونیتورینگ دما و رطوبت در ایران ، تولید کننده تجهیزات ترافیکی و سیستم های روشنایی LED ( ال ای دی ) با قابلیت سولار ( خورشیدی )

مرکز تحقیقات روشنایی، گزارش LED خطوط راه آهن را تهیه می کند


مرکز تحقیقات روشنایی، گزارش LED خطوط راه آهن را تهیه می کند

مرکز تحقیقات روشنایی در انستیتوی پلی تکنیک آمریکا تحقیق و گزارشی را تحت عنوان "تحلیل فناوری های روشنایی بزرگراهی" برای کمیته تحقیقات حمل و نقل آمریکا منتشر کرده است. این گزارش عنوان می کند که
محصولات LED مناسب هستند اگرچه سایر محصولات قدیمی هم همچنان عملکرد مناسبی دارند جزاینکه طول عمرشان نسبت به LED کمتر است. نویسندگان، یک استاندارد کاربردی و یک روش مبتنی بر پایگاه داده ارایه نموده اند که از آن می توان برای ارزیابی پروژه های روشنایی استفاده نمود. گزارش جدید به قلم دانشمند مرکز تحقیقات روشنایی که محقق اول بوده و فرد دومی در همان مرکز نگاشته شده است.این تحقیق می گوید فناوری هایی همچون LED بهترین گزینه برای روشنایی جاده ای هستند. یافته ها در گزارش آنها به موسسات روشنایی این امکان را می دهد تا تصمیمات بهتری اتخاذ نمایند. کمیته حمل و نقل آمریکا، یکی از بخش های عمده ی شورای تحقیقات ملی آمریکاست که اطلاعات فنی و تخصصی در اختیار دولت امریکا، عامه ی مردم و جوامع علمی و مهندسی می گذارد. این کمیته بر تمامی شکل های حمل و نقل متمرکز است و هر ساله با بیش از ٧٠٠٠ مهندس، دانشمند و اعضای هیئت علمی سروکار دارد. کمیته روشنایی خیابانی، تحقیقات مختلفی را انجام داده است و در سال های اخیر روشنایی LED را با روشنایی HID مقایسه نموده است. وزارت انرژی آمریکا سرگرم انجام چندین آزمایش بوده است که در گزارش های مختلفی نتایج آن منتشر شده است. این کمیته آزمایشاتی را برای اولین بار انجام داده است و مجموعه ای از گزارشات فنی در خصوص روشنایی منتشر کرده است که در آن بهینگی سیستم های روشنایی را تعریف نموده است. اخیرا موسسه ملی روشنایی تمامی تحقیقات در خصوص روشنایی خیابانی را جمع آوری نموده است. نویسندگان انواع منابع روشنایی را با هم مقایسه کرده اند که به افراد کمک می کند در انتخاب خود با اطلاعات کافی عمل نمایند. این کمیته قبلا گفته بود اگرچه بهینگی مصرف انرژی یک معیار خوب است لیکن این بهینگی ربطی به نورندارد.