لیست قیمت

شرکت مهندسی پردازش تام کار تولید کننده ثبات، دیتالاگر و کنترلر دما و رطوب و سیستم های مونیتورینگ دما و رطوبت در ایران ، تولید کننده تجهیزات ترافیکی و سیستم های روشنایی LED ( ال ای دی ) با قابلیت سولار ( خورشیدی )

یک چراغ led (چراغ ال ای دی )چیست ؟


مخفف واژه Diode Light Emitted به معنای دیود ساتع کننده نور می باشد که دیودها نیز زیرگروه نیمه هادی ها به شمار می آیند. خاصیتی کهLED ها را از سایر نیمه هادی ها متمایز می سازد این است که با گذر جریان از آنها مقداری انرژی به صورت نور ساطع می شود. لامپ‌های LED در واقع مجموعه‌ای از یك یا چند LED می‌باشند كه برای به دست آوردن شدت نور و رنگ مورد نیاز با یكدیگر در یك مجموعه قرار داده می‌شوند و به منظور تأمین روشنایی و یا تزئینات و نورپردازی مورد استفاده قرار می‌گیرند. باتوجه به منابع طبیعی و استفاده بهینه از انرژی های موجود، LED از مسایل مهم روز به شمار می آید و یکی از محصولات مطرح دنیای الکترونیک می باشد که سیرتحول عظیمی را در سال های اخیر داشته است و به دليل ويژگي هاي خاص و صفات منحصر به فرد لامپ LED زمينه استفاده از آن روز به روز گسترده تر و علاقه مندي سازندگان مصرف كننده گان به آن بيشتر شده است .

چراغ LED , چراغ ال ای دی برخلاف لامپ های رشته ای سنتی و یا لامپ های فلورسنت، لامپ های LED نور بدون گرما یا ​​زیان های انرژی تولید می کنند.